Fibre Optic Transceiver Modules

: 7 Намерени продукта
Оформление на филтъра:
Приложени филтри
Data Rate Max
= 1Gbps
1 филтър (а) избрани
7 Намерени продукта Моля, щракнете върху бутона "Приложи филтрите", за да актуализирате резултатите
Мин./Макс. Наличност

Когато полето за отметка "Запомни" е избрано, ще запазим последните Ви предпочитания за филтри за бъдещи търсения

Съответствие
Мин./Макс. Производител
Мин./Макс. Wavelength Typ
Мин./Макс. Supply Voltage
Мин./Макс. Data Rate Max
Мин./Макс. Product Range

Цените по договор не могат да се покажат в момента. Показани са стандартните цени на дребно. При обработване на подадените поръчки ще се използват цените по договор.

Приложени филтри
Data Rate Max
= 1Gbps
 
Сравняване на избраните артикули Сравнение (0)
Разширени атрибути Атрибути
Добавете свойства в таблицата

Изберете свойствата, които искате да виждате добавени в колоните в края на таблицата.

  Част № на производителя Код на поръчката Oписание / Производител
Наличност Цена за
Цена
Количество
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-59F3Z
AFBR-59F3Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

3014799

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките
Вижте допълнителни наличности от Avnet

За бройка

1+ €21,13 5+ €19,89 10+ €16,35 50+ €15,29 100+ €15,20

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 1Gbps -
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

3494149

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

TRIPP-LITE

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

Такса за доставка: 25 EUR веднъж на поръчка  Доставка в рамките на 3 работни дни за артикули, които са в наличност

1+ €52,90 5+ €51,37 10+ €48,92 25+ €48,12 50+ €46,51 100+ €42,72 250+ €41,85 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps -
FL SFP LX
FL SFP LX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285267

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €414,99

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 1Gbps SFP Series
FL SFP SX
FL SFP SX - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285268

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €203,97

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1Gbps SFP Series
FL SFP GT
FL SFP GT - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285266

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €383,39

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- 3.3V 1Gbps SFP Series
FL SFP WDM10-SET
FL SFP WDM10-SET - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285269

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €1 380,18

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- 3.3V 1Gbps SFP Series
N286-01GLCLHSMD
N286-01GLCLHSMD - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM

3493650

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM

TRIPP-LITE

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

Такса за доставка: 25 EUR веднъж на поръчка  Доставка в рамките на 3 работни дни за артикули, които са в наличност

1+ €81,07 5+ €67,18 10+ €60,22 25+ €55,60 50+ €51,89 100+ €49,10 250+ €47,25 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 1Gbps -