Fibre Optic Transceiver Modules

: 3 Намерени продукта
Оформление на филтъра:
Приложени филтри
Data Rate Max
= 40Gbps
1 филтър (а) избрани
3 Намерени продукта Моля, щракнете върху бутона "Приложи филтрите", за да актуализирате резултатите
Мин./Макс. Наличност

Когато полето за отметка "Запомни" е избрано, ще запазим последните Ви предпочитания за филтри за бъдещи търсения

Съответствие
Мин./Макс. Производител
Мин./Макс. Wavelength Typ
Мин./Макс. Supply Voltage
Мин./Макс. Data Rate Max
Мин./Макс. Product Range

Цените по договор не могат да се покажат в момента. Показани са стандартните цени на дребно. При обработване на подадените поръчки ще се използват цените по договор.

Приложени филтри
Data Rate Max
= 40Gbps
 
Сравняване на избраните артикули Сравнение (0)
Разширени атрибути Атрибути
Добавете свойства в таблицата

Изберете свойствата, които искате да виждате добавени в колоните в края на таблицата.

  Част № на производителя Код на поръчката Oписание / Производител
Наличност Цена за
Цена
Количество
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
N286-40GSR4-MTP
N286-40GSR4-MTP - TRANSCEIVER MODULE, 40GBPS, 850NM, 150M

3493658

TRANSCEIVER MODULE, 40GBPS, 850NM, 150M

TRIPP-LITE

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

Такса за доставка: 25 EUR веднъж на поръчка  Доставка в рамките на 3 работни дни за артикули, които са в наличност

1+ €369,23 5+ €356,59 10+ €344,78 25+ €321,65 50+ €314,06

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
850nm - 40Gbps -
N286-40G-LR4
N286-40G-LR4 - TRANSCEIVER MODULE, 40GBPS, 1310NM, 10KM

3493657

TRANSCEIVER MODULE, 40GBPS, 1310NM, 10KM

TRIPP-LITE

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

Такса за доставка: 25 EUR веднъж на поръчка  Доставка в рамките на 3 работни дни за артикули, които са в наличност

1+ €1 964,48

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
1310nm - 40Gbps -
AFBR-79EQDZ
AFBR-79EQDZ - Fiber Optic Transceiver, QSFP+ Pluggable, 850 nm, 3.3 V, 40 Gbps, AFBR Series

2401112

Fiber Optic Transceiver, QSFP+ Pluggable, 850 nm, 3.3 V, 40 Gbps, AFBR Series

FOXCONN

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

Ограничен артикул
850nm 3.3V 40Gbps AFBR Series