Optical Power Components

: 2 Намерени продукта
Оформление на филтъра:
Приложени филтри
Output Voltage
= 3.6V
1 филтър (а) избрани
2 Намерени продукта Моля, щракнете върху бутона "Приложи филтрите", за да актуализирате резултатите
Мин./Макс. Наличност

Когато полето за отметка "Запомни" е избрано, ще запазим последните Ви предпочитания за филтри за бъдещи търсения

Съответствие
Мин./Макс. Connector Type
Мин./Макс. Output Voltage
Мин./Макс. Output Power Max
Мин./Макс. Product Range
Мин./Макс. Fibre Type
Мин./Макс. Operating Temperature Max
Мин./Макс. Operating Temperature Min
Мин./Макс. Optical Wavelength

Цените по договор не могат да се покажат в момента. Показани са стандартните цени на дребно. При обработване на подадените поръчки ще се използват цените по договор.

Приложени филтри
Output Voltage
= 3.6V
 
Сравняване на избраните артикули Сравнение (0)
Разширени атрибути Атрибути
Добавете свойства в таблицата

Изберете свойствата, които искате да виждате добавени в колоните в края на таблицата.

  Част № на производителя Код на поръчката Oписание / Производител
Наличност Цена за
Цена
Количество
Connector Type Output Voltage Output Power Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €474,00 5+ €393,00

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките
Вижте допълнителни наличности от Avnet

За бройка

1+ €474,00 5+ €393,00

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL