Въвели сте стойност в маркираните полета по-долу, която съдържа невалидни символи. Моля, променете избора си само валидни символи.

Продуктът може да не е точно съвпадение на търсенето Ви

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

 
 

AFBR-57D9AMZ

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.63 V, 8.5 Gbps

FOXCONN AFBR-57D9AMZ

Изображението е само с илюстративна цел. Моля, консултирайте се с описанието.

Производител:
FOXCONN FOXCONN
Част № на производителя:
AFBR-57D9AMZ
Код на поръчката:
2497329
Лист с технически данни:
AFBR-57D9AMZ   Datasheet
Вижте цялата техническа документация

Преглед на продукта

The AFBR-57D9AMZ is a Fiber Optic Transceiver supports high-speed serial links over multimode optical fiber at signaling rates up to 8.5Gbaud. Compliant with Small Form Pluggable (SFP) Multi Source Agreement (MSA) mechanical and electrical specifications for LC duplex transceivers, ANSI fiber channel for FC-PI-4 and FC-PI-2 for gigabit applications. The part is electrically interoperable with SFP conformant devices. The AFBR-57D9AMZ is a multi-rate 850nm SFP which ensures compliance to 8.5/4.25/2.125Gbaud Fiber Channel specifications without the need for rate select. The AFBR-57D9AMZ will ignore both rate select pin and control bit inputs (i.e.. no connect inside the SFP). This simplifies fiber channel host auto-negotiation algorithms, layout and software. Real time monitoring of transmitted optical power, received optical power, laser bias current, temperature and supply voltage.
  • Rate select not required
  • Diagnostic features per SFF-8472 Diagnostic Monitoring Interface for Optical Transceivers
  • Wide temperature and supply voltage operation (-10 to 85°C) (3.3V ±10%)
  • 850nm Vertical cavity surface emitting laser (VCSEL) source technology
  • IEC 60825-1 class 1/CDRH class 1 laser eye safe
  • Enhanced EMI performance for high port density applications

Приложения

Fibre Optics, Communications & Networking

Информация за продукта

Искате ли да виждате подобни продукти? Просто изберете необходимите атрибути по-долу и натиснете бутона ×


:
850nm

:
3.63V

:
8.5Gbps

:
-

Намерете подобни продукти Изберете и променете атрибутите по-горе, за да намерите подобни продукти.

Технически документи (1)

Вече не се произвежда

€60,42

Ценообразуването не е налично. Моля, свържете се с Обслужване на клиенти.

Цена за:
За бройка
Множествен: 1 Минимален: 1
Количество Цена Цената ви
 
 
1+ €60,42
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
5+ €50,06
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
10+ €44,88
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
50+ €41,43
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
 
 

Ценообразуването не е налично. Моля, свържете се с Обслужване на клиенти.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Добавяне в кошницата Поръчка на изчерпан артикул Предварителна Поръчка
Добавяне
Ограничен артикул
Добавете номер на частта /Бележка на реда
Крайна цена:
Крайна цена: ( )
Крайна цена: --