Въвели сте стойност в маркираните полета по-долу, която съдържа невалидни символи. Моля, променете избора си само валидни символи.

Продуктът може да не е точно съвпадение на търсенето Ви

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

 
 

AFBR-57R5APZ

Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN AFBR-57R5APZ

Изображението е само с илюстративна цел. Моля, консултирайте се с описанието.

Производител:
FOXCONN FOXCONN
Част № на производителя:
AFBR-57R5APZ
Код на поръчката:
1651734
Лист с технически данни:
AFBR-57R5APZ   Datasheet
Вижте цялата техническа документация

Преглед на продукта

The AFBR-57R5APZ is a 4/2/1Gbaud MMF Fibre Optic Transceiver supports high-speed serial links over multimode optical fibre at signalling rates up to 4.25Gbps. Compliant with Small Form Pluggable (SFP) Multi Source Agreement (MSA) mechanical and electrical specifications for LC duplex transceivers, ANSI Fibre Channel FC-PI, FC-PI-2 and compatible with IEEE 802.3 for gigabit applications.
  • 850nm Vertical cavity surface emitting laser (VCSEL) source technology
  • Diagnostic features per SFF-8472 Diagnostic Monitoring Interface for Optical Transceivers
  • Wide temperature and supply voltage operation (-10 to 85°C) (3.3V ±10%)
  • LC Duplex optical connector interface conforming to ANSI TIA/EIA604-10 (FOCIS 10)
  • IEC 60825-1 class 1/CDRH class 1 laser eye safe
  • Compatible with gigabit Ethernet

Приложения

Fibre Optics, Communications & Networking

Информация за продукта

Искате ли да виждате подобни продукти? Просто изберете необходимите атрибути по-долу и натиснете бутона ×


:
850nm

:
3.3V

:
4.25Gbps

:
-

Намерете подобни продукти Изберете и променете атрибутите по-горе, за да намерите подобни продукти.

Технически документи (1)

Най-продавани

162 В наличност Имате нужда от повече?

Поръчайте преди 18:00 ч.

При вас на следващия работен ден

Съобщение за клиент без ДДС.

Поради местното законодателство можем да доставяме само от нашия склад в Обединеното кралство. само 131 е наличен за вас

€31,99

Ценообразуването не е налично. Моля, свържете се с Обслужване на клиенти.

Цена за:
За бройка
Множествен: 1 Минимален: 1
Количество Цена Цената ви
 
 
1+ €31,99
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
5+ €30,13
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
10+ €28,26
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
50+ €27,90
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
100+ €27,53
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
 
 

Ценообразуването не е налично. Моля, свържете се с Обслужване на клиенти.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Добавяне в кошницата Поръчка на изчерпан артикул Предварителна Поръчка
Добавяне
Ограничен артикул
Добавете номер на частта /Бележка на реда
Крайна цена:
Крайна цена: ( )
Крайна цена: --