Въвели сте стойност в маркираните полета по-долу, която съдържа невалидни символи. Моля, променете избора си само валидни символи.

Продуктът може да не е точно съвпадение на търсенето Ви

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

 
 

AFCT-5710PZ

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 1355 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN AFCT-5710PZ

Изображението е само с илюстративна цел. Моля, консултирайте се с описанието.

Производител:
FOXCONN FOXCONN
Част № на производителя:
AFCT-5710PZ
Код на поръчката:
2497336
Лист с технически данни:
AFCT-5710PZ   Datasheet
Вижте цялата техническа документация

Преглед на продукта

The AFCT-5710PZ is a 1.25GBd single-mode small form factor Pluggable Transceiver with DMI for gigabit Ethernet. It is compliant with both IEEE 802.3Z (1000BASE-LX) and the SFP multi-source agreement (MSA) specification. The transceiver is intended for premise, public and access networking applications. They are qualified in accordance with GR-468-CORE and transmit data over single-mode (SM) fibre for a link distance of 10km, in excess of the standard.
  • Compliant to IEEE 802.3Z gigabit Ethernet (1.25GBd) 1000BASE-LX and SF multi-source agreement (MSA)
  • Hot-pluggable
  • 3.3VDC Power supply
  • LC duplex fibre connector compatible
  • -10 to 85°C Operating temperature range

Приложения

Communications & Networking

Информация за продукта

Искате ли да виждате подобни продукти? Просто изберете необходимите атрибути по-долу и натиснете бутона ×


:
1355nm

:
3.3V

:
1.25Gbps

:
-

Намерете подобни продукти Изберете и променете атрибутите по-горе, за да намерите подобни продукти.

Технически документи (1)

Вече не се произвежда

€50,24

Ценообразуването не е налично. Моля, свържете се с Обслужване на клиенти.

Цена за:
За бройка
Множествен: 1 Минимален: 1
Количество Цена Цената ви
 
 
1+ €50,24
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
5+ €41,63
Промоционална цена
Цена на поръчката
Цена само за мрежата
Договорна цена само за мрежата
 
 
 

Ценообразуването не е налично. Моля, свържете се с Обслужване на клиенти.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Добавяне в кошницата Поръчка на изчерпан артикул Предварителна Поръчка
Добавяне
Ограничен артикул
Добавете номер на частта /Бележка на реда
Крайна цена:
Крайна цена: ( )
Крайна цена: --

Коментари на клиенти

Клиентска борса на въпроси и отговори