Fiber Optic Lead Assemblies

: 1 320 Намерени продукта
Оформление на филтъра:
0 филтър (а) избрани
1 320 Намерени продукта Моля, щракнете върху бутона "Приложи филтрите", за да актуализирате резултатите
Мин./Макс. Наличност

Когато полето за отметка "Запомни" е избрано, ще запазим последните Ви предпочитания за филтри за бъдещи търсения

Съответствие
Мин./Макс. Производител
Мин./Макс. Fibre Optic Connector A
Мин./Макс. Fibre Optic Connector B
Мин./Макс. No. of Fibres
Мин./Макс. Fibre Type
Мин./Макс. Lead Length - Metric
Мин./Макс. Fibre Diameter
Мин./Макс. Product Range
Опаковка

Цените по договор не могат да се покажат в момента. Показани са стандартните цени на дребно. При обработване на подадените поръчки ще се използват цените по договор.

 
Сравняване на избраните артикули Сравнение (0)
Разширени атрибути Атрибути
Добавете свойства в таблицата

Изберете свойствата, които искате да виждате добавени в колоните в края на таблицата.

  Част № на производителя Код на поръчката Oписание / Производител
Наличност Цена за
Цена
Количество
Fibre Optic Connector A Fibre Optic Connector B No. of Fibres Fibre Type Lead Length - Metric Fibre Diameter Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
SPC22980
SPC22980 - Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

2748681

Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

PRO SIGNAL

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €73,03 5+ €64,90 10+ €53,11 50+ €44,94 100+ €41,72

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode 30m 50µm / 125µm -
3180F-15
3180F-15 - Fibre Optic Cable, 15 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

3648277

Fibre Optic Cable, 15 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

VIDEK

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €29,17 5+ €27,95

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 15m 50µm / 125µm -
HFBR-RLS001Z
HFBR-RLS001Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

1247699

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €6,46 10+ €4,38 25+ €4,01 50+ €3,65 100+ €3,28

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 1m 1mm -
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Duplex, Plastic Optical, 1mm, 2 Fibres, 2.2 mm, 32.81 ft, 10 m

1247710

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Duplex, Plastic Optical, 1mm, 2 Fibres, 2.2 mm, 32.81 ft, 10 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €23,90 5+ €22,51 10+ €18,49 50+ €17,30 100+ €16,72

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres Plastic Optical 10m 1mm -
LL3-TB01
LL3-TB01 - Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber

730415

Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber

SICK OPTIC ELECTRONIC

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €77,21 5+ €62,10 10+ €60,86

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2m 1.5mm -
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

1247708

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €14,17 5+ €12,37 10+ €10,56 50+ €9,35 100+ €9,05

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 10m 1mm Versatile Link Series
HFBR-RNS001Z
HFBR-RNS001Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

1247706

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €6,46 10+ €4,38 25+ €4,01 50+ €3,65 100+ €3,28

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 1m 1mm HFBR-RXXYYYZ Series
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

1247701

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €13,55 5+ €11,83 10+ €10,10 50+ €9,94 100+ €9,77

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 10m 1mm -
A19A52A0
A19A52A0 - Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

1208868

Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

FIBRE DATA

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €50,01 5+ €46,35 10+ €44,38 50+ €41,63 100+ €37,47 250+ €33,69 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2m 1mm -
SPC23043
SPC23043 - Fiber Optic Cable, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Fibers, ST  to LC

2395880

Fiber Optic Cable, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Fibers, ST to LC

PRO SIGNAL

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €30,54 5+ €27,15 10+ €22,22 50+ €18,80 100+ €17,46 250+ €16,30 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 1m 2mm -
SPC22882
SPC22882 - Fiber Optic Cable, 1 m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fiber, ST to ST

2395878

Fiber Optic Cable, 1 m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fiber, ST to ST

PRO SIGNAL

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €13,94 5+ €12,40 10+ €10,15 50+ €8,59 100+ €7,97 250+ €7,44 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
ST ST 1Fibres Multimode 1m 62.5µm / 125µm -
SPC22970
SPC22970 - Fibre Optic Cable, 1m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

2748680

Fibre Optic Cable, 1m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

PRO SIGNAL

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €19,58 5+ €17,41 10+ €14,25 50+ €12,05 100+ €11,19 250+ €10,44 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode 1m 50µm / 125µm -
3180F-10
3180F-10 - Fibre Optic Cable, 10 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

3648276

Fibre Optic Cable, 10 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

VIDEK

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €25,01 5+ €23,96

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 10m 50µm / 125µm -
3180M-1AQ
3180M-1AQ - Fibre Optic Cable, 1 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

3648265

Fibre Optic Cable, 1 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

VIDEK

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €9,64 10+ €9,15

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 1m 50µm / 125µm -
3180M-10AQ
3180M-10AQ - Fibre Optic Cable, 10 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

3648270

Fibre Optic Cable, 10 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

VIDEK

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €19,99 10+ €18,99

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 10m 50µm / 125µm -
A65A152A0
A65A152A0 - Fiber Optic Cable, 2 m, Hard-Clad Silica, 1 Fiber, FSMA

1208907

Fiber Optic Cable, 2 m, Hard-Clad Silica, 1 Fiber, FSMA

FIBRE DATA

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €48,18 5+ €45,64 10+ €42,95 50+ €41,93

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Hard-Clad Silica 2m 200µm -
SPC19960.
SPC19960. - Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, LC to LC

2293873

Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, LC to LC

MULTICOMP

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €11,52 3+ €9,39 5+ €8,40 10+ €6,96

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode 5m 62.5µm / 125µm -
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 16.4 ft, 5 m

1247707

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 16.4 ft, 5 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €10,36 5+ €8,73 10+ €7,10 50+ €6,57 100+ €6,03

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 5m 1mm -
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_01.0_SS
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_01.0_SS - Fibre Optic Cable, 1 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

2775298

Fibre Optic Cable, 1 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €22,58 3+ €21,83 5+ €20,79

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 1m 9µm / 125µm -
PXF4050CAA
PXF4050CAA - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 5m, 50µm / 125µm, Multimode, 1 Fibre, LC to LC

2892948

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 5m, 50µm / 125µm, Multimode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN LIMITED

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €25,58 5+ €21,19 10+ €19,00

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1Fibres Multimode 5m 50µm / 125µm BUCCANEER 4000 Series
PXF6052AAA
PXF6052AAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265670

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €72,91 5+ €71,48 10+ €67,91 25+ €62,90 50+ €61,64 100+ €60,38 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 1m 50µm / 125µm Buccaneer 6000 Series
3180M-2AQ
3180M-2AQ - Fibre Optic Cable, 2 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

3648267

Fibre Optic Cable, 2 m, 50 µm / 125 µm, Multimode, 2 Fibres, LC Duplex to LC Duplex

VIDEK

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €10,79 10+ €10,25

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 2m 50µm / 125µm -
PCRS_LCAX_LCAX_A221T_20.0_S
PCRS_LCAX_LCAX_A221T_20.0_S - Fibre Optic Cable, 20 m, Singlemode, APC, 2 Fibres, LC Duplex

2775324

Fibre Optic Cable, 20 m, Singlemode, APC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €51,20

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 20m 9µm / 125µm -
PS12_LHAS_0000_SM09E_02.0_B0
PS12_LHAS_0000_SM09E_02.0_B0 - Pigtail Set, E2000, APC, 2m, Multi-coloured, Single mode G.652.D, 12 Piece

2775295

Pigtail Set, E2000, APC, 2m, Multi-coloured, Single mode G.652.D, 12 Piece

HUBER+SUHNER

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

1 Набор

1+ €121,22

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
E2000 LSH Pigtail - Singlemode 2m - -
PXF4051AAC
PXF4051AAC - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

2892932

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN LIMITED

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €33,87 5+ €28,06 10+ €25,16

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1Fibres Singlemode 25m 9µm / 125µm BUCCANEER 4000 Series