Fiber Optic Lead Assemblies

: 1 299 Намерени продукта
Оформление на филтъра:
0 филтър (а) избрани
1 299 Намерени продукта Моля, щракнете върху бутона "Приложи филтрите", за да актуализирате резултатите
Мин./Макс. Наличност

Когато полето за отметка "Запомни" е избрано, ще запазим последните Ви предпочитания за филтри за бъдещи търсения

Съответствие
Мин./Макс. Производител
Мин./Макс. Fibre Optic Connector A
Мин./Макс. Fibre Optic Connector B
Мин./Макс. No. of Fibres
Мин./Макс. Fibre Type
Мин./Макс. External Diameter
Мин./Макс. Lead Length - Metric
Мин./Макс. Reel Length (Imperial)
Мин./Макс. Fibre Diameter
Мин./Макс. Reel Length (Metric)
Мин./Макс. Jacket Colour
Мин./Макс. Jacket Material
Мин./Макс. Product Range
Опаковка

Цените по договор не могат да се покажат в момента. Показани са стандартните цени на дребно. При обработване на подадените поръчки ще се използват цените по договор.

 
Сравняване на избраните артикули Сравнение (0)
  Част № на производителя Код на поръчката Oписание / Производител
Наличност Цена за
Цена
Количество
Fibre Optic Connector A Fibre Optic Connector B No. of Fibres Fibre Type External Diameter Lead Length - Metric Reel Length (Imperial) Fibre Diameter Reel Length (Metric) Jacket Colour Jacket Material Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

1247708

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €18,05 5+ €17,02 10+ €15,99 50+ €14,76

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 10m 32.8ft 1mm 10m Black PE Versatile Link
A19A51A0
A19A51A0 - Fiber Optic Cable, 1 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

1208867

Fiber Optic Cable, 1 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

FIBRE DATA

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €18,96 5+ €17,62 10+ €16,34 50+ €15,29 100+ €14,95 250+ €14,56 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical - 1m - 1mm - - - -
HFBR-RNS001Z
HFBR-RNS001Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

1247706

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките
Вижте допълнителни наличности от Avnet

За бройка

1+ €7,93 5+ €7,46 10+ €6,98 50+ €6,66

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 1m 3.28ft 1mm 1m Black PE HFBR-RXXYYYZ
HFBR-RLS001Z
HFBR-RLS001Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

1247699

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €6,50 5+ €6,11 10+ €5,72 50+ €5,46

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 1m 3.28ft 1mm 1m Black PE -
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Duplex, Plastic Optical, 1mm, 2 Fibres, 2.2 mm, 32.81 ft, 10 m

1247710

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Duplex, Plastic Optical, 1mm, 2 Fibres, 2.2 mm, 32.81 ft, 10 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €29,23 5+ €27,25 10+ €25,27 50+ €24,94

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres Plastic Optical 2.2mm 10m 32.81ft 1mm 10m Black PE -
SPC22882
SPC22882 - Fiber Optic Cable, 1 m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fiber, ST to ST

2395878

Fiber Optic Cable, 1 m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fiber, ST to ST

PRO SIGNAL

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €19,21 5+ €17,06 10+ €13,97 50+ €11,82 100+ €10,97 250+ €10,25 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
ST ST 1Fibres Multimode - 1m - 62.5µm / 125µm - - - -
JR9901/1M
JR9901/1M - Fiber Optic Cable, 1 m, 1 Fiber

4257406

Fiber Optic Cable, 1 m, 1 Fiber

PRO SIGNAL

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €2,12 3+ €1,90 25+ €1,73 50+ €1,57

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres - - 1m - - - - - -
SPC19973.
SPC19973. - Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, ST to ST

2395877

Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, ST to ST

MULTICOMP

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €16,09 10+ €13,79 25+ €11,36

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
ST ST 2Fibres Multimode - 1m - 3mm - - - -
LL3-DB01
LL3-DB01 - Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber

730403

Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber

SICK

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €42,61 5+ €41,32 10+ €40,49

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical - 2m - 1mm - - - -
A65A155A0
A65A155A0 - Fiber Optic Cable, 5 m, Hard-Clad Silica, 1 Fiber, FSMA

1208908

Fiber Optic Cable, 5 m, Hard-Clad Silica, 1 Fiber, FSMA

FIBRE DATA

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €56,66 5+ €54,31 10+ €51,44 50+ €50,41

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Hard-Clad Silica - 5m - 200µm - - - -
SPC23043
SPC23043 - Fiber Optic Cable, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Fibers, ST  to LC

2395880

Fiber Optic Cable, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Fibers, ST to LC

PRO SIGNAL

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €40,17 5+ €35,71 10+ €29,23 50+ €24,73 100+ €22,96 250+ €21,43 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode - 1m - 2mm - - - -
SPC22980
SPC22980 - Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

2748681

Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

PRO SIGNAL

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €100,85 5+ €89,64 10+ €73,35 50+ €62,06 100+ €57,63

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode - 30m - 50µm / 125µm - - - -
PXF6050BAB
PXF6050BAB - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265683

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €113,68 5+ €110,13 10+ €106,57 25+ €102,47 50+ €96,94 100+ €91,61 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 10m - 62.5µm / 125µm - - - Buccaneer 6000
1115617
1115617 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 2M

3462872

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 2M

PHOENIX CONTACT

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €105,60 5+ €97,77 10+ €91,73 25+ €91,46 50+ €90,68 100+ €86,75 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex SC Duplex 2Fibres Singlemode - 2m - 9µm / 125µm - - - -
SPC19960.
SPC19960. - Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, LC to LC

2293873

Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, LC to LC

MULTICOMP

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €13,35 10+ €11,45 25+ €9,42

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode - 5m - 62.5µm / 125µm - - - -
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

1247701

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

BROADCOM

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €16,56 5+ €15,62 10+ €14,67 50+ €13,54 100+ €12,78 250+ €11,66 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 10m 32.8ft 1mm 10m Black PE -
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_02.0_SS
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_02.0_SS - Fibre Optic Cable, 2 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

2775300

Fibre Optic Cable, 2 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €26,30

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode - 2m - 9µm / 125µm - - - -
PCRS_LCMX_LCMX_O321T_10.0_MM
PCRS_LCMX_LCMX_O321T_10.0_MM - Fibre Optic Cable, 10 m, Multimode, OM3, 2 Fibres, LC Duplex

2775337

Fibre Optic Cable, 10 m, Multimode, OM3, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €35,76

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 10m - 50µm / 125µm - - - -
PXF6052BAA
PXF6052BAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265680

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €86,42 5+ €82,86 10+ €79,30 25+ €76,25 50+ €73,71 100+ €69,64 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 1m - 62.5µm / 125µm - - - Buccaneer 6000
PXF6055BAB
PXF6055BAB - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265686

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €122,04 5+ €119,66 10+ €105,30 25+ €103,41 50+ €101,52 100+ €99,63 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 10m - 62.5µm / 125µm - - - Buccaneer 6000
21.15.8753
21.15.8753 - Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 3 m Length

3003068

Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 3 m Length

ROLINE

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €14,79 3+ €13,80 5+ €13,48 10+ €13,15 15+ €12,74 25+ €12,49 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 3m - 50µm / 125µm - - - -
21.15.8756
21.15.8756 - Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 15 m Length

3003071

Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 15 m Length

ROLINE

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €35,11 3+ €32,32 5+ €31,83 10+ €31,33 15+ €30,70

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 15m - 50µm / 125µm - - - -
21.15.8755
21.15.8755 - Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 5 m Length

3003069

Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 5 m Length

ROLINE

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €17,73 3+ €16,55 5+ €16,16 10+ €15,76 15+ €15,28 25+ €14,97 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 5m - 50µm / 125µm - - - -
1115618
1115618 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

3462873

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

PHOENIX CONTACT

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €103,20 5+ €95,54 10+ €89,63 25+ €89,37 50+ €88,61 100+ €84,76 Още цени...

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex SC Duplex 2Fibres Singlemode - 1m - 9µm / 125µm - - - -
885366215
885366215 - Fibre Optic Cable, Singlemode, MTP to LC Duplex, 15 m

3884604

 
Нов продукт
Data Sheet

Fibre Optic Cable, Singlemode, MTP to LC Duplex, 15 m

MOLEX

Преди сте закупували този продукт. Вижте в хронологията на поръчките

За бройка

1+ €99,23 5+ €96,18 10+ €93,31

Ограничен артикул

Минимална поръчка на 1 артикула Само кратни на 1 Моля, въведете валидно количество

Добавяне
Min: 1 Mult: 1
MTP LC Duplex (4) - Singlemode - 15m - - - - - 88536 Series